Резултати от бягане №215 (28.10.2023 - Южен Парк Kids)

Позиция ID Име Време Възрастова група Пол Постижения Точки Рекорд Бягания
1
15012
08:15
11-14г.
Мъж
65.21%
100
07:03
176
2
23508
08:18
11-14г.
Жена
70.36%
100
07:41
75
3
29776
Светлин Барболов
73. СОУ Владислав Граматик
08:52
11-14г.
Мъж
60.68%
99
08:46
2
4
18015
08:56
4-10г.
Мъж
67.16%
98
08:09
87
5
16917
Виктор Боевски
ЧОУ Св. Климент Охридски
09:00
4-10г.
Мъж
66.67%
97
08:37
144
6
27188
09:09
11-14г.
Мъж
58.8%
96
07:39
19
7
23509
Петър Бежанов
126 ОУ П. Ю. Тодоров
09:12
4-10г.
Мъж
65.22%
95
08:24
70
8
24132
09:32
4-10г.
Мъж
62.94%
94
09:12
78
9
16327
Боян Манев
73. СОУ Владислав Граматик
09:45
4-10г.
Мъж
61.54%
93
09:25
18
10
27512
09:50
4-10г.
Мъж
61.02%
92
08:38
16
11
23951
Anna-Maria Ribagin
20 ОУ Тодор Минков
09:52
11-14г.
Жена
59.19%
99
08:54
49
12
28632
Росен Минков
139 ОУ Захарий Круша
09:57
4-10г.
Мъж
60.3%
91
08:55
3
13
17024
10:07
4-10г.
Мъж
59.31%
90
09:40
27
14
29264
Петко Нейков
12 СОУ Цар Иван Асен ІІ
10:14
4-10г.
Мъж
58.63%
89
10:13
6
15
29809
Александър Темелски
20 ОУ Тодор Минков
10:28
4-10г.
Мъж
57.32%
88
09:46
2
16
29903
Сияна Минкова
139 ОУ Захарий Круша
10:32
11-14г.
Жена
55.44%
98
10:32
1
17
27660
София Каунджиева
20 ОУ Тодор Минков
10:42
11-14г.
Жена
54.58%
97
09:36
14
18
29882
10:48
11-14г.
Мъж
49.81%
87
10:48
1
19
27749
Ния Иванова
22 СОУ Г. С. Раковски
11:02
11-14г.
Жена
52.93%
96
10:08
11
20
29558
Стефани Михайлова
144 СОУ Народни будители
11:05
11-14г.
Жена
52.69%
95
09:51
4
21
22809
11:17
4-10г.
Мъж
53.18%
86
10:53
29
22
21630
11:22
4-10г.
Мъж
52.79%
85
10:42
8
23
29880
Владимир Терзи
138 СОУ Проф.В.Златарски
11:33
4-10г.
Мъж
51.95%
84
11:33
1
24
27829
Никол Саркисян
2 СОУ Акад.Емилиян Станев
11:38
4-10г.
Жена
54.67%
94
11:03
9
25
17314
11:42
4-10г.
Мъж
51.28%
83
11:27
8
26
29765
Филип Давидов
44. СОУ НЕОФИТ БОЗВЕЛИ
11:42
4-10г.
Мъж
51.28%
82
11:42
2
27
29696
Зорница Кацарова
21СОУ ХРИСТО БОТЕВ
11:49
11-14г.
Жена
49.42%
93
11:49
2
28
14399
12:05
11-14г.
Мъж
44.52%
81
09:13
95
29
25961
12:06
4-10г.
Жена
52.56%
92
12:02
21
30
25792
12:06
4-10г.
Мъж
49.59%
80
11:11
7
31
18655
12:17
4-10г.
Мъж
48.85%
79
10:02
53
32
27499
Мартин Попов
Частно Основно Училище "Изгрев" гр.София/Панчарево
12:19
11-14г.
Мъж
43.68%
78
10:46
7
33
21624
Matei Radev
104 ОУ Захари Стоянов
12:26
11-14г.
Мъж
43.27%
77
11:50
10
34
21629
Robin Cooper
51-во СОУ
12:28
4-10г.
Мъж
48.13%
76
10:21
7
35
Анонимен
12:34
Няма
Няма
Няма
Няма
36
23572
Боян Попов
128 СОУ Алберт Айнщайн
12:36
4-10г.
Мъж
47.62%
75
10:49
19
37
25178
12:38
4-10г.
Жена
50.34%
91
12:35
15
38
24654
12:42
4-10г.
Мъж
47.24%
74
12:23
12
39
29886
Алекс ГИДИКОВ
128 СОУ Алберт Айнщайн
12:47
4-10г.
Мъж
46.94%
73
12:47
1
40
24070
13:49
4-10г.
Мъж
43.43%
72
13:13
29
41
29423
Магдалена Спасова
21СОУ ХРИСТО БОТЕВ
13:52
4-10г.
Жена
45.87%
90
13:52
4
42
23264
13:55
4-10г.
Жена
45.7%
89
13:55
8
43
25962
14:04
4-10г.
Мъж
42.65%
71
13:39
20
44
23829
14:11
4-10г.
Жена
44.84%
88
14:11
40
45
16120
14:18
4-10г.
Мъж
41.96%
70
14:18
2
46
23327
14:23
4-10г.
Мъж
41.71%
69
14:10
8
47
29879
Ема Иванова
22 СОУ Г. С. Раковски
14:28
4-10г.
Жена
43.96%
87
14:28
1
48
26373
Константин Николаев
139 ОУ Захарий Круша
14:41
4-10г.
Мъж
40.86%
68
14:41
22
49
29858
14:42
4-10г.
Жена
43.27%
86
14:42
1
50
16667
Иван Симеонов
ЧОУ Света София
14:43
4-10г.
Мъж
40.77%
67
13:19
13
51
Анонимен
14:45
Няма
Няма
Няма
Няма
52
29609
14:50
4-10г.
Мъж
40.45%
66
12:39
4
53
29227
14:57
4-10г.
Мъж
40.13%
65
13:57
7
54
29908
15:00
4-10г.
Мъж
40%
64
15:00
1
55
29084
15:02
4-10г.
Мъж
39.91%
63
14:53
5
56
Анонимен
15:15
Няма
Няма
Няма
Няма
57
29520
17:04
4-10г.
Жена
37.27%
85
15:02
4
58
29037
Елена Петрова
21СОУ ХРИСТО БОТЕВ
17:05
11-14г.
Жена
34.19%
84
12:08
8
59
29039
17:06
4-10г.
Жена
37.19%
83
14:00
7
60
29906
17:08
4-10г.
Мъж
35.02%
62
17:08
1
61
23479
17:10
4-10г.
Мъж
34.95%
61
14:39
10
62
29424
17:17
4-10г.
Мъж
34.72%
60
16:14
5
63
25244
21:20
4-10г.
Жена
29.81%
82
17:35
19
64
29889
Давид Гидиков
128 СОУ Алберт Айнщайн
24:52
4-10г.
Мъж
24.13%
59
24:52
1