Резултати от бягане №128 (19.02.2022 - Южен Парк Kids)

Позиция ID Име Време Възрастова група Пол Постижения Точки Рекорд Бягания
1
15012
Матей Симеонов
20 ОУ Тодор Минков
07:31
11-14г.
Мъж
71.57%
100
07:08
117
2
14939
Роман Можейко
125 СОУ Проф. Боян Пенев
08:37
11-14г.
Мъж
62.44%
99
07:23
119
3
Анонимен
08:52
Няма
Няма
Няма
Няма
4
24304
Захар Димов
ЧСОУ проф.Ив.Апостолов
09:22
4-10г.
Мъж
64.06%
98
08:53
5
5
23508
Михаела Бежанова
126 ОУ П. Ю. Тодоров
09:43
11-14г.
Жена
60.1%
100
08:47
16
6
23509
Петър Бежанов
126 ОУ П. Ю. Тодоров
09:59
4-10г.
Мъж
60.1%
97
09:02
18
7
16917
Виктор Боевски
ЧОУ Св. Климент Охридски
10:04
4-10г.
Мъж
59.6%
96
09:13
68
8
21846
Бриана Руменова
32. СОУ Св. Климент Охридски
10:23
4-10г.
Жена
61.25%
99
09:31
6
9
4
Георги Станоилов (Junior)
ЧСОУ Св. Георги
10:24
4-10г.
Мъж
57.69%
95
09:03
87
10
14972
10:53
4-10г.
Мъж
55.13%
94
09:30
60
11
24469
11:30
4-10г.
Мъж
52.17%
93
11:30
1
12
22776
Мiхаела Букова
ЧОУ Образователни технологии
11:31
4-10г.
Жена
55.22%
98
11:31
9
13
16638
11:42
4-10г.
Мъж
51.28%
92
11:24
13
14
19240
11:50
4-10г.
Жена
53.75%
97
11:50
17
15
15018
Дара Симеонова
20 ОУ Тодор Минков
11:51
11-14г.
Жена
49.28%
96
09:23
108
16
21621
Luiza Stefanova
131 СОУ
12:13
4-10г.
Жена
52.06%
95
11:20
31
17
21916
12:13
4-10г.
Жена
52.06%
94
11:49
20
18
24472
12:27
4-10г.
Мъж
48.19%
91
12:27
1
19
23184
Рая Стефанова
199 ОУ Св.Ап.Й.Богослов
12:33
4-10г.
Жена
50.68%
93
10:52
9
20
24477
Христо Иванов
143 ОУ Г. Бенковски
12:45
4-10г.
Мъж
47.06%
90
12:45
1
21
17061
13:17
4-10г.
Мъж
45.17%
89
10:28
50
22
12878
13:21
4-10г.
Мъж
44.94%
88
12:04
14
23
22736
13:45
4-10г.
Мъж
43.64%
87
13:08
7
24
21802
13:53
4-10г.
Жена
45.81%
92
12:40
19
25
19142
Симеон Балабанов
143 ОУ Г. Бенковски
13:58
4-10г.
Мъж
42.96%
86
11:42
37
26
24132
14:25
4-10г.
Мъж
41.62%
85
11:15
5
27
18073
14:37
4-10г.
Жена
43.51%
91
12:42
39
28
19141
Михаил Балабанов
143 ОУ Г. Бенковски
14:57
11-14г.
Мъж
35.99%
84
14:00
31
29
23954
15:01
4-10г.
Жена
42.35%
90
12:25
5
30
17982
15:26
4-10г.
Мъж
38.88%
83
10:49
38
31
24464
Ирина Момчилова
10 СОУ Теодор Траянов
16:22
4-10г.
Жена
38.86%
89
16:22
1
32
23898
16:24
11-14г.
Жена
35.61%
88
11:21
7
33
16427
Дарина Борисова
129 ОУ Антим -І
16:26
11-14г.
Жена
35.54%
87
11:15
78
34
22777
Kalina BUkova
ЧОУ Образователни технологии
16:31
11-14г.
Жена
35.36%
86
13:15
10
35
145
16:52
4-10г.
Жена
37.71%
85
12:15
41
36
23953
17:19
4-10г.
Жена
36.73%
84
12:21
5
37
24443
Лиза Пушкарева
ЧСОУ проф.Ив.Апостолов
17:29
4-10г.
Жена
36.38%
83
16:41
2
38
13589
Ирена Йорданова
143 ОУ Г. Бенковски
17:36
11-14г.
Жена
33.18%
82
15:01
12
39
24470
Максим Аладжем
5 ОУ Ив. Вазов
17:36
4-10г.
Мъж
34.09%
82
17:36
1
40
18015
17:59
4-10г.
Мъж
33.36%
81
08:09
47
41
23479
19:14
4-10г.
Мъж
31.2%
80
18:16
2