Резултати от бягане №46 (25.05.2018 - Южен Парк Kids)

Позиция
ID
Име
Време
Възрастова група
Пол
Постижения
Точки
Рекорд
Бягания
1
14940
Георгий Можейко
125 СОУ Проф. Боян Пенев
08:11
11-14г.
Мъж
65.74%
100
06:44
11
2
13687
08:23
4-10г.
Мъж
71.57%
99
08:10
5
3
14939
Роман Можейко
125 СОУ Проф. Боян Пенев
08:50
4-10г.
Мъж
67.92%
98
08:00
12
4
15012
Матей Симеонов
20 ОУ Тодор Минков
09:07
4-10г.
Мъж
65.81%
97
07:21
9
5
9728
09:37
11-14г.
Мъж
55.94%
96
09:37
18
6
6349
09:47
4-10г.
Мъж
61.33%
95
08:45
6
7
12975
Viktor Yotov
105 СОУ
10:25
4-10г.
Мъж
57.6%
94
08:00
11
8
13340
Nikola Yotov
105 СОУ
10:40
4-10г.
Мъж
56.25%
93
09:39
14
9
6304
Георги Георгиев
14. СОУ Проф. д-р А. Златаров
10:53
4-10г.
Мъж
55.13%
92
10:36
26
10
10:58
няма
няма
няма
няма
няма
няма
11
16143
Слави Славов
18 СОУ Уилям Гладстон
11:26
4-10г.
Мъж
52.48%
91
11:26
1
12
14703
Александър Александров
19 СОУ Елин Пелин
11:42
4-10г.
Мъж
51.28%
90
10:41
5
13
16142
Христо Славов
18 СОУ Уилям Гладстон
11:43
4-10г.
Мъж
51.21%
89
11:43
1
14
14164
11:48
4-10г.
Мъж
50.85%
88
10:34
6
15
15018
Дара Симеонова
20 ОУ Тодор Минков
11:53
11-14г.
Жена
49.14%
100
09:59
8
16
16166
11:54
11-14г.
Жена
49.08%
99
11:54
1
17
6341
Андриан Георгиев
128 СОУ Алберт Айнщайн
11:55
4-10г.
Мъж
50.35%
87
11:29
17
18
4
Георги Станоилов (Junior)
ЧСОУ Св. Георги
12:10
4-10г.
Мъж
49.32%
86
09:32
13
19
16109
12:19
4-10г.
Мъж
48.71%
85
12:19
2
20
14399
12:31
4-10г.
Мъж
47.94%
84
09:13
4
21
16164
Йоана Ранджева
145 ОУ Симеон Радев
12:33
4-10г.
Жена
50.68%
98
12:33
1
22
11650
Нели Цомпова
145 ОУ Симеон Радев
12:37
11-14г.
Жена
46.29%
97
11:39
7
23
7066
12:42
4-10г.
Жена
50.08%
96
11:50
5
24
16067
Александър Червеняков
21СОУ ХРИСТО БОТЕВ
13:58
4-10г.
Мъж
42.96%
83
12:02
2
25
16135
14:20
4-10г.
Жена
44.37%
95
14:20
1
26
14:21
няма
няма
няма
няма
няма
няма
27
14:22
няма
няма
няма
няма
няма
няма
28
9035
14:41
4-10г.
Жена
43.31%
94
11:45
18
29
15987
14:54
4-10г.
Жена
42.68%
93
13:09
3
30
16156
Екатерина Попова
104 ОУ Захари Стоянов
15:00
4-10г.
Жена
42.4%
92
15:00
1
31
15712
15:05
4-10г.
Мъж
39.78%
82
14:30
7
32
16016
Антоний Соколов
126 ОУ П. Ю. Тодоров
15:18
4-10г.
Мъж
39.22%
81
15:00
2
33
11651
15:54
4-10г.
Жена
40%
91
14:30
5
34
15:58
няма
няма
няма
няма
няма
няма
35
15374
16:32
4-10г.
Мъж
36.29%
80
13:43
5
36
16053
16:45
4-10г.
Мъж
35.82%
79
15:31
2
37
15856
16:48
4-10г.
Мъж
35.71%
78
14:38
4
38
14329
София Йорданова
Основно прогресивно училище
16:49
4-10г.
Жена
37.82%
90
16:49
1
39
16037
Борис Ранджев
145 ОУ Симеон Радев
16:58
4-10г.
Мъж
35.36%
77
14:50
2
40
16103
Радостин Славов
93 СОУ Ал. Теодоров - Балан
16:59
11-14г.
Мъж
31.68%
76
15:51
2
41
17:02
няма
няма
няма
няма
няма
няма
42
14706
Anastasia Hadzhiyska
ЧОУ Светлина
17:15
4-10г.
Жена
36.87%
89
11:49
5
43
15485
17:25
4-10г.
Мъж
34.45%
75
11:57
4
44
15264
18:03
4-10г.
Мъж
33.24%
74
11:48
9
45
10084
Stefanida Vorobyova
139 ОУ Захарий Круша
18:10
4-10г.
Жена
35.01%
88
11:44
12
46
18:16
няма
няма
няма
няма
няма
няма
47
18:20
няма
няма
няма
няма
няма
няма
48
18:27
няма
няма
няма
няма
няма
няма
49
16150
Ериети Хадзимихаил
30 СОУ Братя Миладинови
19:05
4-10г.
Жена
33.33%
87
19:05
1
50
19:20
няма
няма
няма
няма
няма
няма
51
19:25
няма
няма
няма
няма
няма
няма
52
30:55
няма
няма
няма
няма
няма
няма
Спонсори
Спонсори
5KM RUN в ръцете ти
5KM RUN в ръцете ти

Изтегли мобилното ни приложение и може да следиш:

  • Календар на събития
  • Персонална статистика
  • Резултати от бягане
  • Разширена статистика

Get it on Google Play Get it on Google Play