Резултати от бягане №28 (26.05.2017 - Южен Парк Kids)

Позиция
ID
Име
Време
Възрастова група
Пол
Постижения
Точки
Рекорд
Бягания
1
11154
Александър Райчев
139 ОУ Захарий Круша
09:29
11-14г.
Мъж
56.73%
100
08:39
10
2
13149
Nikola Ivanov
22 СОУ Г. С. Раковски
09:34
11-14г.
Мъж
56.24%
99
09:34
4
3
12975
Viktor Yotov
105 СОУ
09:48
4-10г.
Мъж
61.22%
98
08:00
4
4
11906
10:29
4-10г.
Жена
60.67%
100
10:04
5
5
13852
10:56
4-10г.
Мъж
54.88%
97
10:56
1
6
13812
Димитър Христов
128 СОУ Алберт Айнщайн
11:11
11-14г.
Мъж
48.11%
96
11:11
1
7
7639
Юлиан Енев
НУКК – Горна Баня
11:12
4-10г.
Мъж
53.57%
95
11:12
7
8
13843
11:13
4-10г.
Жена
56.7%
99
11:13
1
9
13842
Цветомир Атанасов
96 СОУ Л. Н. Толстой
11:29
4-10г.
Мъж
52.25%
94
11:29
1
10
13844
Михаил Атанасов
96 СОУ Л. Н. Толстой
11:29
4-10г.
Мъж
52.25%
93
11:29
1
11
11:31
няма
няма
няма
няма
няма
няма
12
7400
Калоян Събев
144 СОУ Народни будители
11:58
4-10г.
Мъж
50.14%
92
11:47
14
13
12:05
няма
няма
няма
няма
няма
няма
14
6304
Георги Георгиев
14. СОУ Проф. д-р А. Златаров
12:13
4-10г.
Мъж
49.11%
91
10:36
18
15
6310
12:16
4-10г.
Мъж
48.91%
90
12:16
4
16
7850
12:18
4-10г.
Мъж
48.78%
89
11:24
8
17
13838
12:23
4-10г.
Мъж
48.45%
88
12:23
1
18
9821
Даниел Кръстев
11 ОУ Св. П. Зографски
12:25
4-10г.
Мъж
48.32%
87
12:25
2
19
13340
Nikola Yotov
105 СОУ
12:26
4-10г.
Мъж
48.26%
86
09:39
3
20
13361
Николай Йорданов
143 ОУ Г. Бенковски
12:30
4-10г.
Мъж
48%
85
11:47
2
21
13335
Вяра Стамболийска
30 СОУ Братя Миладинови
12:40
4-10г.
Жена
50.21%
98
12:40
2
22
13550
Христо Кръстанов
30 СОУ Братя Миладинови
12:41
4-10г.
Мъж
47.31%
84
12:41
1
23
11011
Каролина Петрова
22 СОУ Г. С. Раковски
13:22
4-10г.
Жена
47.58%
97
10:00
8
24
13072
Екатерина Диканчева
81 С О У Виктор Юго
13:51
4-10г.
Жена
45.92%
96
11:52
3
25
13:54
няма
няма
няма
няма
няма
няма
26
13748
Мони Димитрова
126 ОУ П. Ю. Тодоров
14:54
11-14г.
Жена
39.19%
95
14:54
1
27
13851
Юлиан Павлов Павлов
104 ОУ Захари Стоянов
14:56
4-10г.
Мъж
40.18%
83
14:56
1
28
13824
14:56
4-10г.
Мъж
40.18%
82
14:56
1
29
6343
14:58
4-10г.
Мъж
40.09%
81
11:54
17
30
11674
Антъни Русев
128 СОУ Алберт Айнщайн
14:59
4-10г.
Мъж
40.04%
80
14:33
4
31
11627
Йоана Илиева
128 СОУ Алберт Айнщайн
14:59
4-10г.
Жена
42.45%
94
14:00
5
32
9693
15:49
4-10г.
Жена
40.21%
93
15:02
10
33
9377
15:57
4-10г.
Мъж
37.62%
79
13:02
6
34
15:58
няма
няма
няма
няма
няма
няма
35
16:23
няма
няма
няма
няма
няма
няма
36
9448
16:33
4-10г.
Жена
38.43%
92
16:18
4
37
13587
Ана Минкова
104 ОУ Захари Стоянов
16:43
4-10г.
Жена
38.05%
91
10:13
2
38
13586
Мартин Минков
104 ОУ Захари Стоянов
16:43
4-10г.
Мъж
35.89%
78
09:54
2
39
9658
Виктория Стоянова
14. СОУ Проф. д-р А. Златаров
17:05
4-10г.
Жена
37.23%
90
15:14
11
40
17:29
няма
няма
няма
няма
няма
няма
41
17:33
няма
няма
няма
няма
няма
няма
42
13585
18:00
4-10г.
Мъж
33.33%
77
10:58
2
43
13589
Ирена Йорданова
143 ОУ Г. Бенковски
18:14
4-10г.
Жена
34.88%
89
16:02
2
44
20:02
няма
няма
няма
няма
няма
няма
45
10084
Stefanida Vorobyova
139 ОУ Захарий Круша
23:28
4-10г.
Жена
27.1%
88
11:44
5
46
23:52
няма
няма
няма
няма
няма
няма
47
23:56
няма
няма
няма
няма
няма
няма
Спонсори
Спонсори
5KM RUN в ръцете ти
5KM RUN в ръцете ти

Изтегли мобилното ни приложение и може да следиш:

  • Календар на събития
  • Персонална статистика
  • Резултати от бягане
  • Разширена статистика

Get it on Google Play Get it on Google Play