Резултати от бягане №19 (27.08.2016 - Южен Парк Kids)

Позиция ID Име Време Възрастова група Пол Постижения Точки Рекорд Бягания
1
7258
09:04
11-14г.
Мъж
59.34%
100
09:04
2
2
11653
Виктор Марков
133 СОУ А.С.Пушкин
09:17
11-14г.
Мъж
57.95%
99
09:17
1
3
10775
09:27
11-14г.
Мъж
56.93%
98
09:27
1
4
5112
09:29
11-14г.
Жена
61.58%
100
09:29
4
5
11619
Мартин Ковачев
14. СОУ Проф. д-р А. Златаров
09:59
4-10г.
Мъж
60.1%
97
09:59
1
6
9883
10:01
11-14г.
Мъж
53.71%
96
08:46
2
7
11599
10:11
4-10г.
Мъж
58.92%
95
10:11
1
8
11621
Мартин Георгиев
73. СОУ Владислав Граматик
10:40
4-10г.
Мъж
56.25%
94
10:40
1
9
10527
11:02
11-14г.
Мъж
48.76%
93
10:39
2
10
10113
Димитър Кленски
17 СОУ Дамян Груев
11:06
11-14г.
Мъж
48.47%
92
11:06
1
11
8031
11:14
4-10г.
Мъж
53.41%
91
10:08
3
12
6360
11:29
11-14г.
Мъж
46.85%
90
11:11
7
13
7437
11:30
4-10г.
Мъж
52.17%
89
11:30
8
14
9895
Росен Кънев
48 ОУ Й. Ковачев
11:44
4-10г.
Мъж
51.14%
88
10:33
3
15
10601
Александър Мархолев
39 СОУ П.Динеков
11:56
4-10г.
Мъж
50.28%
87
11:56
1
16
10659
12:03
4-10г.
Жена
52.78%
99
10:23
2
17
9728
12:05
4-10г.
Мъж
49.66%
86
09:37
4
18
Анонимен
12:07
Няма
Няма
Няма
Няма
19
Анонимен
12:08
Няма
Няма
Няма
Няма
20
7438
12:10
4-10г.
Мъж
49.32%
85
09:40
9
21
10606
Мартин Даскалов
126 ОУ П. Ю. Тодоров
12:24
4-10г.
Мъж
48.39%
84
10:44
4
22
11664
Johannes
34 ОУ Стою Шишков
12:26
4-10г.
Мъж
48.26%
83
12:26
1
23
10616
12:29
4-10г.
Жена
50.95%
98
10:22
3
24
Анонимен
12:31
Няма
Няма
Няма
Няма
25
11666
Sven
34 ОУ Стою Шишков
12:34
4-10г.
Мъж
47.75%
82
12:34
1
26
9890
12:36
4-10г.
Жена
50.48%
97
12:13
6
27
9896
Даниел Кънев
48 ОУ Й. Ковачев
12:40
4-10г.
Мъж
47.37%
81
11:56
3
28
7400
Калоян Събев
144 СОУ Народни будители
13:11
4-10г.
Мъж
45.51%
80
11:47
7
29
Анонимен
13:16
Няма
Няма
Няма
Няма
30
11598
13:51
4-10г.
Жена
45.92%
96
13:51
1
31
11650
Нели Цомпова
145 ОУ Симеон Радев
13:54
4-10г.
Жена
45.76%
95
13:54
1
32
10226
Теодора Тончева
74 СОУ Гоце Делчев
13:57
4-10г.
Жена
45.59%
94
10:07
2
33
11638
14:07
4-10г.
Жена
45.05%
93
14:07
1
34
11612
Анна-Никол Тулешкова
138 СОУ Проф.В.Златарски
14:59
11-14г.
Жена
38.98%
92
14:59
1
35
Анонимен
15:24
Няма
Няма
Няма
Няма
36
7639
Юлиан Енев
НУКК – Горна Баня
15:31
4-10г.
Мъж
38.67%
79
11:12
3
37
11675
Даниел Колев
128 СОУ Алберт Айнщайн
15:42
4-10г.
Мъж
38.22%
78
15:42
1
38
11674
Антъни Русев
128 СОУ Алберт Айнщайн
15:42
4-10г.
Мъж
38.22%
77
15:42
1
39
6394
15:44
4-10г.
Мъж
38.14%
76
15:44
5
40
1375
15:57
4-10г.
Мъж
37.62%
75
15:57
1
41
8623
16:05
4-10г.
Жена
39.54%
91
14:00
7
42
11614
Анна-Мария Тулешкова
119 СОУ Академик М. Арнаудов
16:35
4-10г.
Жена
38.35%
90
16:35
1
43
Анонимен
16:44
Няма
Няма
Няма
Няма
44
10533
17:17
4-10г.
Жена
36.8%
89
15:23
2
45
Анонимен
18:21
Няма
Няма
Няма
Няма
46
Анонимен
19:12
Няма
Няма
Няма
Няма
47
Анонимен
19:37
Няма
Няма
Няма
Няма
48
Анонимен
19:38
Няма
Няма
Няма
Няма
49
10994
19:56
4-10г.
Мъж
30.1%
74
11:34
3
50
11627
Йоана Илиева
128 СОУ Алберт Айнщайн
19:59
4-10г.
Жена
31.83%
88
19:59
1
51
11613
20:08
4-10г.
Мъж
29.8%
73
20:08
1
52
9035
20:12
4-10г.
Жена
31.49%
87
11:31
5
53
10084
Stefanida Vorobyova
139 ОУ Захарий Круша
21:31
4-10г.
Жена
29.56%
86
11:44
3
54
Анонимен
21:35
Няма
Няма
Няма
Няма
55
Анонимен
24:40
Няма
Няма
Няма
Няма
56
Анонимен
24:44
Няма
Няма
Няма
Няма
57
11651
29:17
4-10г.
Жена
21.72%
85
29:17
1