Резултати от бягане №26 (24.03.2017 - Южен Парк Kids)

Позиция
ID
Име
Време
Възрастова група
Пол
Постижения
Точки
Рекорд
Бягания
1
11429
08:44
11-14г.
Мъж
61.6%
100
08:01
3
2
11154
Александър Райчев
139 ОУ Захарий Круша
08:59
4-10г.
Мъж
66.79%
99
08:39
8
3
7437
09:16
4-10г.
Мъж
64.75%
98
09:16
13
4
09:24
няма
няма
няма
няма
няма
няма
5
13118
Николас Тосков
81 С О У Виктор Юго
09:29
4-10г.
Мъж
63.27%
97
08:41
2
6
13336
09:37
4-10г.
Мъж
62.39%
96
09:37
1
7
13297
Иван Драгулев
133 СОУ А.С.Пушкин
09:40
11-14г.
Мъж
55.66%
95
09:40
1
8
6369
09:41
4-10г.
Мъж
61.96%
94
08:28
23
9
13314
09:49
4-10г.
Мъж
61.12%
93
09:49
1
10
09:57
няма
няма
няма
няма
няма
няма
11
12975
Viktor Yotov
105 СОУ
10:01
4-10г.
Мъж
59.9%
92
08:00
3
12
10113
Димитър Кленски
17 СОУ Дамян Груев
10:10
11-14г.
Мъж
52.92%
91
10:10
2
13
9728
10:11
11-14г.
Мъж
52.83%
90
09:37
11
14
10:12
няма
няма
няма
няма
няма
няма
15
7438
10:22
4-10г.
Мъж
57.88%
89
09:40
15
16
10:24
няма
няма
няма
няма
няма
няма
17
9381
10:28
4-10г.
Мъж
57.32%
88
10:08
7
18
9380
10:36
11-14г.
Жена
55.09%
100
10:36
7
19
8307
10:37
4-10г.
Мъж
56.51%
87
10:24
4
20
9895
Росен Кънев
48 ОУ Й. Ковачев
10:42
4-10г.
Мъж
56.07%
86
10:33
4
21
10226
Теодора Тончева
74 СОУ Гоце Делчев
10:43
4-10г.
Жена
59.35%
99
10:07
7
22
10601
Александър Мархолев
39 СОУ П.Динеков
10:45
4-10г.
Мъж
55.81%
85
09:27
4
23
11011
Каролина Петрова
22 СОУ Г. С. Раковски
10:46
4-10г.
Жена
59.07%
98
10:00
6
24
10606
Мартин Даскалов
126 ОУ П. Ю. Тодоров
10:49
4-10г.
Мъж
55.47%
84
10:44
5
25
13299
Кубрат Йотов
139 ОУ Захарий Круша
10:54
4-10г.
Мъж
55.05%
83
10:54
1
26
6368
Добри Стефанов
137 СОУ Ангел Кънчев
10:59
4-10г.
Мъж
54.63%
82
10:03
22
27
12465
11:04
4-10г.
Мъж
54.22%
81
11:04
1
28
5876
11:05
4-10г.
Жена
57.38%
97
09:01
13
29
11:06
няма
няма
няма
няма
няма
няма
30
13184
11:09
4-10г.
Мъж
53.81%
80
10:29
2
31
13149
Nikola Ivanov
22 СОУ Г. С. Раковски
11:16
11-14г.
Мъж
47.75%
79
09:34
2
32
13346
11:19
4-10г.
Мъж
53.02%
78
11:19
1
33
9384
11:21
4-10г.
Мъж
52.86%
77
10:26
6
34
13332
Гергана Гелева
48 ОУ Й. Ковачев
11:24
4-10г.
Жена
55.79%
96
11:24
1
35
11:25
няма
няма
няма
няма
няма
няма
36
7639
Юлиан Енев
НУКК – Горна Баня
11:59
4-10г.
Мъж
50.07%
76
11:12
6
37
13287
12:07
4-10г.
Мъж
49.52%
75
12:07
1
38
7850
12:08
4-10г.
Мъж
49.45%
74
11:24
7
39
11875
12:12
4-10г.
Жена
52.13%
95
08:31
2
40
9896
Даниел Кънев
48 ОУ Й. Ковачев
12:12
4-10г.
Мъж
49.18%
73
11:56
4
41
9890
12:13
4-10г.
Жена
52.06%
94
12:13
12
42
13340
Nikola Yotov
105 СОУ
12:29
4-10г.
Мъж
48.06%
72
12:29
1
43
11279
12:30
4-10г.
Мъж
48%
71
12:30
1
44
13323
13:00
4-10г.
Мъж
46.15%
70
13:00
1
45
13124
13:05
4-10г.
Мъж
45.86%
69
11:47
2
46
13354
13:08
4-10г.
Мъж
45.69%
68
13:08
1
47
13334
Елена Гелева
48 ОУ Й. Ковачев
13:14
4-10г.
Жена
48.06%
93
13:14
1
48
13331
Димитър Гелев
48 ОУ Й. Ковачев
13:15
4-10г.
Мъж
45.28%
67
13:15
1
49
13:15
няма
няма
няма
няма
няма
няма
50
9154
Ирен Владимирова
133 СОУ А.С.Пушкин
13:18
4-10г.
Жена
47.82%
92
11:07
9
51
9993
Гергана Станчева
104 ОУ Захари Стоянов
13:20
4-10г.
Жена
47.7%
91
13:20
3
52
13:25
няма
няма
няма
няма
няма
няма
53
13072
Екатерина Диканчева
81 С О У Виктор Юго
13:29
4-10г.
Жена
47.17%
90
13:29
1
54
13:37
няма
няма
няма
няма
няма
няма
55
13:40
няма
няма
няма
няма
няма
няма
56
13:53
няма
няма
няма
няма
няма
няма
57
11674
Антъни Русев
128 СОУ Алберт Айнщайн
13:54
4-10г.
Мъж
43.17%
66
13:54
3
58
13350
13:58
4-10г.
Мъж
42.96%
65
13:58
1
59
13353
13:59
4-10г.
Мъж
42.91%
64
13:59
1
60
14:02
няма
няма
няма
няма
няма
няма
61
14:03
няма
няма
няма
няма
няма
няма
62
11392
Красен Кленски
17 СОУ Дамян Груев
14:33
4-10г.
Мъж
41.24%
63
14:33
2
63
13321
Дара Топузова
120 ОУ Г.С.Раковски
14:43
4-10г.
Жена
43.22%
89
14:43
1
64
6341
Андриан Георгиев
128 СОУ Алберт Айнщайн
14:53
4-10г.
Мъж
40.31%
62
11:29
6
65
10563
14:55
4-10г.
Мъж
40.22%
61
14:55
1
66
9658
Виктория Стоянова
14. СОУ Проф. д-р А. Златаров
15:14
4-10г.
Жена
41.75%
88
15:14
9
67
4723
15:16
4-10г.
Жена
41.66%
87
14:38
2
68
13345
15:19
4-10г.
Жена
41.52%
86
15:19
1
69
12991
Никола Владимиров
133 СОУ А.С.Пушкин
15:27
4-10г.
Мъж
38.83%
60
14:16
2
70
15:34
няма
няма
няма
няма
няма
няма
71
13306
15:37
4-10г.
Жена
40.73%
85
15:37
1
72
12748
15:38
4-10г.
Жена
40.68%
84
15:38
1
73
13325
16:16
4-10г.
Мъж
36.89%
59
16:16
1
74
16:19
няма
няма
няма
няма
няма
няма
75
16:20
няма
няма
няма
няма
няма
няма
76
11627
Йоана Илиева
128 СОУ Алберт Айнщайн
16:27
4-10г.
Жена
38.66%
83
14:00
3
77
9724
16:34
4-10г.
Мъж
36.22%
58
13:06
4
78
13300
16:36
4-10г.
Жена
38.31%
82
16:36
1
79
11904
Никола Борисов
128 СОУ Алберт Айнщайн
16:38
4-10г.
Мъж
36.07%
57
15:25
5
80
9693
16:39
4-10г.
Жена
38.2%
81
15:02
8
81
16:45
няма
няма
няма
няма
няма
няма
82
6432
16:57
4-10г.
Жена
37.52%
80
12:34
8
83
16:58
няма
няма
няма
няма
няма
няма
84
16:58
няма
няма
няма
няма
няма
няма
85
9035
17:01
4-10г.
Жена
37.38%
79
11:45
7
86
13286
17:38
4-10г.
Мъж
34.03%
56
17:38
1
87
10628
17:47
4-10г.
Жена
35.76%
78
13:47
2
88
13313
Василена Карнич
49-то ОУ Бенито Хуарес
17:53
11-14г.
Жена
32.66%
77
17:53
1
89
13040
Наталия Стоянова-Перон
49-то ОУ Бенито Хуарес
17:54
11-14г.
Жена
32.63%
76
17:54
2
90
18:01
няма
няма
няма
няма
няма
няма
91
13329
18:29
4-10г.
Мъж
32.46%
55
18:29
1
92
18:54
няма
няма
няма
няма
няма
няма
93
19:06
няма
няма
няма
няма
няма
няма
94
19:53
няма
няма
няма
няма
няма
няма
95
13339
19:55
4-10г.
Мъж
30.13%
54
19:55
1
96
20:27
няма
няма
няма
няма
няма
няма
97
23:19
няма
няма
няма
няма
няма
няма
98
4
Георги Станоилов (Junior)
ЧСОУ Св. Георги
23:29
4-10г.
Мъж
25.55%
53
09:32
2
Спонсори
Спонсори
5KM RUN в ръцете ти
5KM RUN в ръцете ти

Изтегли мобилното ни приложение и може да следиш:

  • Календар на събития
  • Персонална статистика
  • Резултати от бягане
  • Разширена статистика

Get it on Google Play Get it on Google Play