Резултати от бягане №23 (23.12.2016 - Южен Парк Kids)

Позиция
ID
Име
Време
Възрастова група
Пол
Постижения
Точки
Рекорд
Бягания
1
9488
Emil Krastev
22 СОУ Г. С. Раковски
08:25
11-14г.
Мъж
63.92%
100
08:25
2
2
08:55
няма
няма
няма
няма
няма
няма
3
7437
09:30
4-10г.
Мъж
63.16%
99
09:30
11
4
11154
Александър Райчев
139 ОУ Захарий Круша
09:46
4-10г.
Мъж
61.43%
98
08:39
5
5
12839
09:52
11-14г.
Жена
59.19%
100
09:52
2
6
09:53
няма
няма
няма
няма
няма
няма
7
10:11
няма
няма
няма
няма
няма
няма
8
7438
10:15
4-10г.
Мъж
58.54%
97
09:40
12
9
9728
10:17
4-10г.
Мъж
58.35%
96
09:37
8
10
6304
Георги Георгиев
14. СОУ Проф. д-р А. Златаров
10:28
4-10г.
Мъж
57.32%
95
10:28
15
11
7368
Ина - Гергана Бойчева
119 СОУ Академик М. Арнаудов
10:40
11-14г.
Жена
54.75%
99
09:36
10
12
10:50
няма
няма
няма
няма
няма
няма
13
7693
10:52
4-10г.
Жена
58.53%
98
10:25
7
14
12866
10:54
4-10г.
Жена
58.35%
97
10:24
2
15
11:10
няма
няма
няма
няма
няма
няма
16
11011
Каролина Петрова
22 СОУ Г. С. Раковски
11:35
4-10г.
Жена
54.91%
96
10:00
4
17
12837
11:42
4-10г.
Жена
54.36%
95
11:08
2
18
12912
12:01
4-10г.
Мъж
52.93%
94
10:24
2
19
11901
Alexandre Peuchet
Френски лицей Виктор Юго
12:34
4-10г.
Мъж
47.75%
94
09:56
2
20
6369
12:37
4-10г.
Мъж
47.56%
93
08:28
20
21
10226
Теодора Тончева
74 СОУ Гоце Делчев
12:42
4-10г.
Жена
50.08%
93
10:07
4
22
13:02
няма
няма
няма
няма
няма
няма
23
9154
Ирен Владимирова
133 СОУ А.С.Пушкин
13:16
4-10г.
Жена
47.94%
92
11:07
7
24
11675
Даниел Колев
128 СОУ Алберт Айнщайн
13:26
4-10г.
Мъж
44.67%
92
09:04
2
25
11902
Anakin Peuchet
Френски лицей Виктор Юго
14:27
4-10г.
Мъж
41.52%
91
08:26
2
26
14:56
няма
няма
няма
няма
няма
няма
27
12969
Йоан Титев
ЧСОУ Дрита
15:20
4-10г.
Мъж
39.13%
90
15:20
1
28
11674
Антъни Русев
128 СОУ Алберт Айнщайн
16:04
4-10г.
Мъж
37.34%
89
14:33
2
29
10913
16:05
11-14г.
Жена
36.31%
91
14:01
3
30
7639
Юлиан Енев
НУКК – Горна Баня
16:09
4-10г.
Мъж
37.15%
88
11:12
5
31
16:13
няма
няма
няма
няма
няма
няма
32
9693
16:19
4-10г.
Жена
38.98%
90
15:02
5
33
9035
16:28
4-10г.
Жена
38.62%
89
11:45
6
34
11627
Йоана Илиева
128 СОУ Алберт Айнщайн
16:29
4-10г.
Жена
38.58%
88
14:00
2
35
12970
Матей Титев
ЧСОУ Дрита
16:36
4-10г.
Мъж
36.14%
87
16:36
1
36
9658
Виктория Стоянова
14. СОУ Проф. д-р А. Златаров
18:20
4-10г.
Жена
34.69%
87
15:14
6
37
4
Георги Станоилов (Junior)
ЧСОУ Св. Георги
20:06
4-10г.
Мъж
29.85%
86
20:06
1
Спонсори
Спонсори
5KM RUN в ръцете ти
5KM RUN в ръцете ти

Изтегли мобилното ни приложение и може да следиш:

  • Календар на събития
  • Персонална статистика
  • Резултати от бягане
  • Разширена статистика

Get it on Google Play Get it on Google Play