Резултати от бягане №136 (16.04.2022 - Южен Парк Kids)

Позиция ID Име Време Възрастова група Пол Постижения Точки Рекорд Бягания
1
15012
Матей Симеонов
20 ОУ Тодор Минков
07:38
11-14г.
Мъж
70.48%
100
07:08
123
2
14939
Роман Можейко
125 СОУ Проф. Боян Пенев
07:54
11-14г.
Мъж
68.1%
99
07:23
126
3
23508
Михаела Бежанова
126 ОУ П. Ю. Тодоров
09:25
11-14г.
Жена
62.02%
100
08:47
22
4
23509
Петър Бежанов
126 ОУ П. Ю. Тодоров
09:45
4-10г.
Мъж
61.54%
98
09:02
25
5
4
Георги Станоилов (Junior)
ЧСОУ Св. Георги
10:07
4-10г.
Мъж
59.31%
97
09:03
93
6
23951
Anna-Maria Ribagin
20 ОУ Тодор Минков
10:11
4-10г.
Жена
62.45%
99
08:54
12
7
23302
Александър Попов
49-то ОУ Бенито Хуарес
10:11
4-10г.
Мъж
58.92%
96
10:11
3
8
17024
10:23
4-10г.
Мъж
57.78%
95
09:40
20
9
18015
10:29
4-10г.
Мъж
57.23%
94
08:09
51
10
12374
10:31
11-14г.
Мъж
51.16%
93
07:40
18
11
14972
10:40
4-10г.
Мъж
56.25%
92
09:30
66
12
24918
11:09
11-14г.
Мъж
48.25%
91
11:09
1
13
18965
Тони Воденичаров
11 ОУ Св. П. Зографски
11:10
4-10г.
Мъж
53.73%
90
10:35
14
14
14360
11:14
4-10г.
Мъж
53.41%
89
09:37
15
15
24909
11:18
4-10г.
Мъж
53.1%
88
11:18
1
16
23184
Рая Стефанова
199 ОУ Св.Ап.Й.Богослов
11:21
4-10г.
Жена
56.04%
98
10:52
12
17
21588
11:21
4-10г.
Мъж
52.86%
87
11:21
12
18
23215
11:36
4-10г.
Жена
54.83%
97
10:57
8
19
21563
11:43
4-10г.
Жена
54.28%
96
11:43
1
20
23572
Боян Попов
128 СОУ Алберт Айнщайн
12:13
4-10г.
Мъж
49.11%
86
11:52
3
21
22776
Мiхаела Букова
ЧОУ Образователни технологии
12:14
4-10г.
Жена
51.99%
95
11:31
11
22
22922
12:16
4-10г.
Жена
51.85%
94
11:31
3
23
24477
Христо Иванов
143 ОУ Г. Бенковски
12:32
4-10г.
Мъж
47.87%
85
11:34
5
24
18440
Николай Банев
6 ОУ Граф Игнатиев
12:46
4-10г.
Мъж
47%
84
12:14
4
25
23950
Kristiana Ribagin
20 ОУ Тодор Минков
12:47
4-10г.
Жена
49.75%
93
09:53
15
26
21916
12:58
4-10г.
Жена
49.05%
92
11:49
26
27
21621
Luiza Stefanova
131 СОУ
12:59
4-10г.
Жена
48.99%
91
11:20
36
28
Анонимен
13:02
Няма
Няма
Няма
Няма
29
24919
13:15
11-14г.
Мъж
40.6%
83
13:15
1
30
20939
13:21
4-10г.
Жена
47.64%
90
13:21
7
31
24920
13:23
4-10г.
Мъж
44.83%
82
13:23
1
32
21496
Адриана Ялъмова
104 ОУ Захари Стоянов
13:25
4-10г.
Жена
47.4%
89
11:56
20
33
24941
Вилияна Руйкова (junior)
ЧОУ ЕРИХ КЕСТНЕР
13:30
4-10г.
Жена
47.11%
88
13:30
1
34
24923
Andrew Grabelen
ЧУТИ Г.С.Уланова
13:48
4-10г.
Мъж
43.48%
81
13:48
1
35
15927
13:51
4-10г.
Мъж
43.32%
80
13:51
25
36
16427
Дарина Борисова
129 ОУ Антим -І
14:17
11-14г.
Жена
40.89%
87
11:15
82
37
22777
Kalina BUkova
ЧОУ Образователни технологии
14:19
11-14г.
Жена
40.79%
86
13:15
12
38
18848
Йоана Фичева
21СОУ ХРИСТО БОТЕВ
14:21
4-10г.
Жена
44.32%
85
12:19
9
39
24921
Kamena Dimitrova
55 СОУ
14:33
4-10г.
Жена
43.71%
84
14:33
1
40
19994
София Георгиева
139 ОУ Захарий Круша
14:34
11-14г.
Жена
40.09%
83
12:28
49
41
24942
Ема Цветкова
120 ОУ Г.С.Раковски
14:57
4-10г.
Жена
42.54%
82
14:57
1
42
19238
15:36
4-10г.
Мъж
38.46%
79
14:14
17
43
24931
15:37
4-10г.
Жена
40.73%
81
15:37
1
44
Анонимен
15:58
Няма
Няма
Няма
Няма
45
24858
Невена Димитрова
126 ОУ П. Ю. Тодоров
16:00
4-10г.
Жена
39.75%
80
14:04
2
46
20112
Марина Георгиева
139 ОУ Захарий Круша
16:37
4-10г.
Жена
38.27%
79
14:53
31
47
15887
16:45
4-10г.
Жена
37.97%
78
14:26
15
48
24939
Maximilian Zaporozhanov
100-но ОУ Н. Геров
16:54
4-10г.
Мъж
35.5%
78
16:54
1
49
24678
Evdelea Yovcheva
126 ОУ П. Ю. Тодоров
17:24
4-10г.
Жена
36.55%
77
12:42
4
50
24940
Даниел Стоядинов
10 СОУ Теодор Траянов
18:09
4-10г.
Мъж
33.06%
77
18:09
1
51
23011
18:21
4-10г.
Мъж
32.7%
76
10:57
14
52
Анонимен
19:44
Няма
Няма
Няма
Няма
53
24861
19:45
4-10г.
Мъж
30.38%
75
19:45
2
54
20790
20:17
4-10г.
Жена
31.36%
76
13:23
5
55
24849
Алек Симов
31СУЧЕМ Иван Вазов
21:15
4-10г.
Мъж
28.24%
74
15:52
2
56
23479
21:39
4-10г.
Мъж
27.71%
73
18:16
4
57
23829
22:50
4-10г.
Жена
27.85%
75
17:03
10
58
Анонимен
23:32
Няма
Няма
Няма
Няма