Резултати от бягане №70 (31.10.2020 - Южен Парк Kids)

Позиция ID Име Време Възрастова група Пол Постижения Точки Рекорд Бягания
1
20651
Божидар Стоянов
20 ОУ Тодор Минков
08:24
11-14г.
Мъж
64.05%
100
07:44
4
2
15012
Матей Симеонов
20 ОУ Тодор Минков
08:46
11-14г.
Мъж
61.37%
99
07:08
78
3
20973
Александър Йосифов
125 СОУ Проф. Боян Пенев
08:50
11-14г.
Мъж
60.91%
98
08:29
4
4
14390
Ivo Kolev
ПГТ Ал. Константинов
09:26
11-14г.
Мъж
57.03%
97
09:26
10
5
14939
Роман Можейко
125 СОУ Проф. Боян Пенев
09:34
11-14г.
Мъж
56.24%
96
07:23
84
6
20925
Йоан Георгиев
10 СОУ Теодор Траянов
09:38
4-10г.
Мъж
62.28%
95
08:41
10
7
4
Георги Станоилов (Junior)
ЧСОУ Св. Георги
10:22
4-10г.
Мъж
57.88%
94
09:03
50
8
18847
Боян Вачков
125 СОУ Проф. Боян Пенев
10:25
11-14г.
Мъж
51.65%
93
09:29
14
9
Анонимен
10:31
Няма
Няма
Няма
Няма
10
17024
10:32
4-10г.
Мъж
56.96%
92
09:40
9
11
20652
Адриана Дакова
20 ОУ Тодор Минков
10:56
11-14г.
Жена
53.41%
100
09:11
4
12
16917
Виктор Боевски
ЧОУ Св. Климент Охридски
11:05
4-10г.
Мъж
54.14%
91
09:13
26
13
20752
11:18
11-14г.
Мъж
47.61%
90
11:18
1
14
21602
Bogdan Georgiev
2 СОУ Акад.Емилиян Станев
11:23
4-10г.
Мъж
52.71%
89
11:23
1
15
21292
Даниел Франк
ЧОУ Светлина
11:30
4-10г.
Мъж
52.17%
88
11:02
2
16
21187
12:03
4-10г.
Мъж
49.79%
87
10:50
7
17
21430
Катерина Хаджиева
73. СОУ Владислав Граматик
12:06
4-10г.
Жена
52.56%
99
11:05
4
18
21179
12:22
4-10г.
Мъж
48.52%
86
11:51
7
19
19147
Николай Чолаков
44. СОУ НЕОФИТ БОЗВЕЛИ
12:28
4-10г.
Мъж
48.13%
85
12:23
13
20
21180
12:30
4-10г.
Жена
50.88%
98
12:20
7
21
21562
Борис Драгоев
Основно прогресивно училище
12:33
4-10г.
Мъж
47.81%
84
12:33
1
22
21588
12:37
4-10г.
Мъж
47.56%
83
12:37
1
23
14399
12:40
4-10г.
Мъж
47.37%
82
09:13
43
24
16427
Дарина Борисова
129 ОУ Антим -І
12:44
4-10г.
Жена
49.95%
97
11:15
48
25
Анонимен
12:48
Няма
Няма
Няма
Няма
26
10084
Stefanida Vorobyova
139 ОУ Захарий Круша
12:53
4-10г.
Жена
49.37%
96
11:44
60
27
19994
София Георгиева
139 ОУ Захарий Круша
12:56
4-10г.
Жена
49.18%
95
12:28
18
28
14972
12:58
4-10г.
Мъж
46.27%
81
09:30
16
29
18384
Симона Бозгунова
22 СОУ Г. С. Раковски
13:41
4-10г.
Жена
46.48%
94
13:41
1
30
15018
Дара Симеонова
20 ОУ Тодор Минков
14:06
11-14г.
Жена
41.42%
93
09:23
68
31
13072
Екатерина Диканчева
81 С О У Виктор Юго
14:12
11-14г.
Жена
41.13%
92
11:52
20
32
21231
14:28
11-14г.
Мъж
37.19%
80
12:57
5
33
21532
14:37
4-10г.
Жена
43.51%
91
13:01
2
34
Анонимен
14:49
Няма
Няма
Няма
Няма
35
21572
Боян Баев
122 ОУ Н. Лилиев
15:19
4-10г.
Мъж
39.17%
79
15:19
1
36
19691
15:26
4-10г.
Мъж
38.88%
78
15:26
7
37
Анонимен
15:29
Няма
Няма
Няма
Няма
38
Анонимен
15:47
Няма
Няма
Няма
Няма
39
18655
15:54
4-10г.
Мъж
37.74%
77
11:50
10
40
21536
София Петрова
2 СОУ Акад.Емилиян Станев
16:08
4-10г.
Жена
39.42%
90
15:00
2
41
18073
16:22
4-10г.
Жена
38.86%
89
12:42
19
42
18656
16:24
4-10г.
Жена
38.78%
88
15:22
25
43
19141
Михаил Балабанов
143 ОУ Г. Бенковски
16:37
11-14г.
Мъж
32.38%
76
14:00
19
44
19148
16:42
4-10г.
Мъж
35.93%
75
11:32
12
45
Анонимен
16:52
Няма
Няма
Няма
Няма
46
21573
Сава Баев
122 ОУ Н. Лилиев
17:03
4-10г.
Мъж
35.19%
74
17:03
1
47
Анонимен
17:09
Няма
Няма
Няма
Няма
48
Анонимен
20:25
Няма
Няма
Няма
Няма
49
Анонимен
21:02
Няма
Няма
Няма
Няма
50
20112
Марина Георгиева
139 ОУ Захарий Круша
21:10
4-10г.
Жена
30.05%
87
14:53
5
51
145
21:28
4-10г.
Жена
29.63%
86
12:15
16
52
21074
21:35
4-10г.
Мъж
27.8%
73
17:59
6
53
Анонимен
22:17
Няма
Няма
Няма
Няма
54
21578
24:01
4-10г.
Жена
26.48%
85
24:01
1